Rekvalifikační kurzy Praha

Jste-li dlouhodobě bez práce, můžou vám pomoct naše rekvalifikační kurzy Praha. Nabídku máme v několika lokalitách hlavního města. Na závěr našich kurzů od nás získáte osvědčení, které vám bude platit po celé republice a bude vaším certifikátem o tom, že jste kurz úspěšně dokončili.

Kurzy Praha – informace

Naše kurzy Praha jsou velmi odborné, naši lektoři jsou odborníci ve svých profesích, dokáží vás mnoho naučit. S učením máme již velmi bohaté zkušenosti. Náš přístup je ke každému z vás velmi individuální, což zaručuje kvalitní a pro vás velmi přínosnou výuku.

Akreditované kurzy Praha

Naše kurzy Praha jsou akreditované od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Pokud si zvolíte kurz u nás, můžete se těšit na osvědčené a profesionální lektory, kteří vám pomohou se vzdělat v oboru, o který máte zájem. Kurzy Praha jsou otevřené všem!

Kurzy Praha – naše historie

Kurzy Praha pořádáme již jedenáctým rokem. Za tuto dobu jsme se vypracovali na velmi úspěšné lektorské středisko, kde jsem schopni našim klientům poskytnout všechny možné rekvalifikační kurzy Praha. Kurzy Praha jsou pro každého, přijďte se k nám naučit něco nového!

Kurzy Praha

Kurzy Praha probíhají na několika místech v Praze, je to například v Paláci kultury, v paláci Lucerna i jinde. Kurzy Praha probíhají každý všední den ale i o víkendech. Úzce spolupracujeme s úřady práce a proto pokud jste nezaměstnaní, sežene díky tomu práci daleko jednodušeji.

Kurzy Praha – vizážistka

Máte-li zájem o kurzy Praha a stále nevíte, který vybrat, máte možnost vybrat si například kurz pro budoucí vizážistky. Dozvíte se o nejnovějších trendech v oblasti líčení. Vyzkoušíte si teorii z učebnice v praxi a na závěr dostanete osvědčení o úspěšném dokončení kurzu. Kurzy Praha jsou pro každého!

Rekvalifikační kurzy Praha – kadeřnice

Velmi oblíbený kurz, který u nás otevíráme, je rekvalifikační kurz, po kterém se z vás stane kadeřnice.  Kurzy Praha obvykle trvají kolem tří měsíců, tento není výjimkou, na jeho konci budete umět mnoho účesů, například svatby nebo plesy, budete umět i ostatní všeobecné kadeřnické úlohy.

Kurzy Praha – masáže

Kurzy Praha vám nyní nabízejí získat za čtyři dny certifikát s celostátní platností, že jste prošli kurzem lymfatické masáže. Kurzy Praha mají momentálně v nabídce lymfatické masáže krku, obličeje, dekoltu anebo si můžete vybrat lymfatickou masáž celého těla.

Kurzy Praha pro vás

Nabízíme vám udělat si v našich střediscích denní kurzy probíhající ve všední dny, případně víkendové kurzy Praha. Kurzy Praha vám pomohou sehnat lepší práci, získáte kvalifikaci pro to, co jste dřív nedělali nebo se přiučíte něčemu novému, co jste už dlouho chtěli umět.

Kurzy Praha pro nezaměstnané

Naše kurzy Praha se výborně hodí pro lidi, kteří jsou nezaměstnaní, případně kteří jsou již velmi dlouhou dobu nezaměstnaní a ztrácí poslední naděje. Kurzy Praha si může vzít každý, úzce spolupracujeme s úřady práce, proto máte velkou šanci na přijetí ihned po ukončení našeho kurzu.