Rekvalifikace

Rekvalifikace u nás probíhá ve všední dny i o víkendech, je na vás, kdy budete kurz rekvalifikace navštěvovat. Největší výhodou rekvalifikace je, že daleko jednodušeji seženete pracovní místo. Právě díky uplatnění na pracovním trhu máme stále více klientů.

Rekvalifikace pro každého

Jsme schopni zajistit úplně každému rekvalifikace, po kterých snáz najde pracovní místo. Můžete si vybrat z naší široké nabídky kurzů. Jsme si jisti, že rekvalifikace je u nás na velmi odborné úrovni, lekce vedou profesionálové a jistě si z hodin odnesete mnoho užitečného.

Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy

Rekvalifikace u nás probíhá denně, najdete nás v Praze i v Brně, namátkou sídlíme například v paláci Lucerna nebo v Paláci kultury. Jsme schopni vás připravit pro práci kadeřnice, masérky, vizážistky, manikérky, sekretářky a podobně.

Rekvalifikace s naší firmou

Naše firma má velmi bohaté zkušenosti, co se rekvalifikace a kurzů týče. Rekvalifikace probíhá s odborníkem, vašem týmu je například i lékařka. Naší největší výhodou je, že se nám daří mít ke každému z klientů individuální přístup, což jistě uvítáte, protože výuka je tím pádem kvalitní a poměrně rychlá.

Rekvalifikace u nás

Rekvalifikace u nás má již jedenáctiletou tradici. Naši klienti jsou velmi dobře připraveni na to, aby obstáli při přijímacích pohovorech a uchytili se na pracovním trhu. Naše rekvalifikace vám pomůže v pracovním životě, naučíte se něco nového a získáte certifikát platný po celé České republice.

Kurzy a rekvalifikace

Kurzy a rekvalifikace, které pořádáme pro všechny, nejsnáze naleznete na našich internetových stránkách. Dozvíte se tu, kolik rekvalifikace stojí, jaké slevy případně můžete získat, jak dlouho rekvalifikace probíhá, kde nás najdete a od kdy kurz můžete navštěvovat.

Rekvalifikace vhodná pro nezaměstnané

Naše rekvalifikace jistě ocení nezaměstnaní, kteří nemohou delší dobu sehnat práci. Naše rekvalifikace probíhá pod odborným vedením. Spolupracujeme s úřady práce po celé republice, a tak mají nezaměstnaní další výhodu a důvod, proč si vybrat rekvalifikace právě od nás.

Přihlášení na rekvalifikace

Pokud máte zájem o naše rekvalifikace nebo kurzy, není nic jednoduššího, než se k nám přihlásit. Adresu na nás najdete na našich internetových stránkách! Přihlášku nám můžete zaslat elektronicky přes e-mail nebo poštou na naši adresu spolu s potvrzením o zaplacení zálohy.

Pojem rekvalifikace

Pojem rekvalifikace znamená získání nových dovedností, nové kvalifikace, případně rozšíření stávající kvalifikace u nezaměstnaného nebo u člověka, který shání práci. Jedná se o teoretické dovednosti, které je ale třeba převést do praxe. Může ji ale provádět jen zařízení s akreditací.

Rekvalifikace podle MŠMT

Všechny rekvalifikace, které jsou na trhu nabízené pro občany, musí mít akreditaci ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Pokud provádí rekvalifikace bez tohoto osvědčení, měli byste si kurzy a rekvalifikace u takové firmy rozmyslet a rozhodnout se pro nějakou s akreditací MŠMT.