Rekvalifikační kurzy

Jistě jste si všimli, že se v poslední době velmi rozmohly rekvalifikační kurzy pro dospělé. Rekvalifikační kurzy mají za cíl, naučit především nezaměstnané něčemu novému, případně je doučit ve stávajícím oboru a tím jim poskytnout kvalifikaci, se kterou uspějí na trhu práce.

Rekvalifikační kurzy – nejen pro nezaměstnané

Většina z nás si myslí, že rekvalifikační kurzy jsou jen pro nezaměstnané, ale není tomu tak. Pokud například dlouho přemýšlíte o odchodu ze stávajícího zaměstnání, zauvažujte o tom, vzít si rekvalifikační kurzy. Můžete tak přejít k úplně jinému oboru, který vám bude možná víc vyhovovat.

Rekvalifikační kurzy u naší firmy

Naše firma otevírá pro zájemce rekvalifikační kurzy. Pro rekvalifikační kurzy máme pochopitelně akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Naše rekvalifikační kurzy si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách a případně se přihlásit přes e-mail nebo poštou.

Pořádáme rekvalifikační kurzy

Již jedenáctým rokem pořádáme pro všechny zájemce rekvalifikační kurzy. Najdete u nás například rekvalifikační kurzy na kadeřnici, na manikérku nebo se z vás může stát masérka díky kurzu masáži lymfatických uzlin. Oblíbené rekvalifikační kurzy jsou i vizážistické.

Rekvalifikační kurzy v Praze

Nabízíme vám rekvalifikační kurzy v Praze v mnoha lokalitách. Sídlíme například přímo v rytířské v centru Prahy, ale najdete nás i na Chodově, ve Vršovicích, na Kačerově nebo v Karlíně. A proto, ať už jste odkudkoli, můžeme pohodlně navštěvovat naše rekvalifikační kurzy.

Rekvalifikační kurzy vizážistiky

Naše rekvalifikační kurzy vám nabízejí možnost stát se vizážistkou během šesti denního kurzu. Naučíte se, co je to barevná typologie, naučíte se i mnoho druhů líčení, jak se například nalíčit na ples a jak do práce. Budete umět klientům i upravit vlasy nebo je nalíčit přímo pro fotomodeling.

Rekvalifikační kurzy manikúry

Rekvalifikační kurzy pro budoucí manikérky vás naučí během zhruba pěti týdnů, klasickou manikúru, jak ji budete potřebovat při své práci, naučíte se první pomoc. Budete umět masírovat ruce, starat se o nehty, lakovat je, pilovat je. Naše rekvalifikační kurzy vám umožní pracovat i na modeláži nehtů.

Rekvalifikační kurzy – ceny

Ceny pro rekvalifikační kurzy jsou velmi různé. Pokud nemáte na rekvalifikační kurzy peníze, je možné, až po schválení naší ředitelkou, nastavit individuální splátková kalendář, kdy vám částku za rekvalifikační kurzy rozdělíme do tří splátek.

Sháníte rekvalifikační kurzy ?

Pokud sháníte na internetu rekvalifikační kurzy, hledejte pozorně. Věnujte svůj čas čtením internetových stránek různých firem. Najděte si tu, která vám bude vyhovovat nejvíc, porovnejte ceny a určitě si zjistěte, zda mají akreditaci MŠMT. Na internetových stránkách se můžete většinou i do kurzu rovnou přihlásit.

Rekvalifikační kurzy v různých oborech

Rekvalifikační kurzy se momentálně provádějí po celé republice. Je to velmi výhodný způsob, jak si rozšířit své dovednosti a vědomosti. Rekvalifikační kurzy najdete v různých oborech, dobré je teď například vzít si rekvalifikační kurzy v řemeslných oborech, po dobrých řemeslnících je teď velký zájem.